KONST / Litografier / Grafiskt blad 16935039
nr 1693 5039
Annika von Hausswolff
(f. 1967), Sverige
Grafiskt blad, Utan titel, 2021. Signerad, numrerad 11/50, daterad 2021. Digitalt collage. Fine art print på matt bomullspapper. Ur "Edition no 7" för Moderna Museets vänner 2021. Bildmått: ca 42x30 cm. Bladets mått: 48x33cm, oramat löst blad
måndag 14 april 2025
kl 19:28:27
Annika von Hausswolff
Läs mer om Annika von Hausswolff